| Parameter | Value |
|---|---|
| Varistor Voltage | 390 V |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 320 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bag |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Capacitance | 65 pF |
| Clamping Voltage | 675 V |
| Peak Surge Current | 400 A |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
Stock: 1168
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08832
Ext.Price$0.08832
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08832 | $0.08832 |
| 10 | $0.04416 | $0.44160 |
| 50 | $0.03997 | $1.99850 |
| 100 | $0.03618 | $3.61800 |
| 500 | $0.03061 | $15.30500 |
| 1000 | $0.02590 | $25.90000 |
| 3000 | $0.02473 | $74.19000 |
| 5000 | $0.02362 | $118.10000 |
| 10000 | $0.02234 | $223.40000 |
